İkitelli Organize Sanayi Bölgesi. Sefaköy Sanayi Sitesi. 5 Blok. No:5 Başakşehir / İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Safir Teknik Hırdavat Limited Şirketi olarak el aletleri ve teknik hırdavat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sektörde sahip olduğumuz on dört yıllık birikimden sonra 2007 yılında kurulan işletmemiz geniş ürün seçenekleri sunmaya devam etmektedir.

Hırdavat alanının en teknik malzemelerini içeren ürün yelpazemiz içerisinde yedi binden fazla ürün bulunmaktadır. Teknik hırdavat ürünlerin toptan ve perakende şeklinde satışları ile her amaç için uygun ürün bulunabilmektedir. Ürün seçeneklerimiz içerisinde sanayi işlerinde kullanılabilecek seçenekler de bulunmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimizden gelen özel siparişlerin de tedariki sağlanarak satışa sunulabilmektedir.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri dikkate alınarak belirlenen ürün seçenekleri sürekli olarak yüksek kalite ile sunulmaktadır. Uygun fiyatlar ile sunulan yüksek kalitedeki ürünleri hızlı şekilde temin ederek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Müşterilerin çalışmalarına devam edebilmesi için ihtiyacı olan her ürünü bizde bulabileceği garanti edilmektedir.

Ürün seçeneklerimiz içerisinde onlarca farklı türde binlerce ürün bulunmaktadır. Farklı büyüklükteki makinelerin ve el aletlerinin ihtiyaçları dikkate alınarak ürün seçenekleri değiştirilebilmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Binlerce farklı üründen oluşan ürün yelpazemizin içerisinde özellikle sanayi kullanımı için temini zor ürünler önemli bir yer tutmaktadır. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen ve özel olarak temin edilen ürünler farklı ihtiyaçlar için rahatlıkla kullanılabilecek şekilde stoklarda tutulmaktadır.

Ürün seçenekleri içerisinde karbür freze uçları önemli bir yer tutar. Alüminyum, paslanmaz çelik ve çelik gibi sert malzemelerin işlenmesi ve şekillendirilmesi için kullanılan bu uçlar freze makineleri için uygundur. Sertleştirilmiş ve yüksek ısıda işlenmiş alaşım malzemelerden üretilen uçlar uzun kullanım ömrü sunar. Farklı şekillere sahip olan uçlar ile malzemeler üzerinde istenilen şekillerde işleme olanağı sunulur.

Standart freze uçları arayanlar firmamıza başvurarak ihtiyaçları olan şekil ve ölçülerde uçları temin edebilir. Aşındırma, şekil verme, kesme ya da işleme gibi amaçlar ile kullanılabilecek freze uçları ürün seçenekleri arasında bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan makineler ve malzeme türüne göre değişen uç çeşitleri de yine ürün seçeneklerimiz içerisinde yer alır.

Freze ve benzeri sistemlerde makine ile uçların bağlantısını sağlayan tutucu uçlar zor bulunan ürün seçenekleri arasında yer alır. Makinelerin etkili şekilde kullanılmasını sağlaması ve uçların sabitlenmesi amaçları ile kullanılan uçlar, makine çalışması sırasında oluşan titreşimi de azaltacak etki gösterir. Farklı büyüklükteki uçlar ile kullanılabilecek tutucular ürün seçeneklerimiz içerisinde yer alır.

Ahşap, metal ya da beton gibi malzemeleri kesmek için kullanılan testere uçları ürün seçenekleri içerisindedir. Üzerinde çalıştığınız malzemeler ile ilgili olarak en doğru ve hızlı kesimi sağlayabileceğiniz testere uçları kaliteli malzemelerden üretilmiş özel ürünlerdir. Testere uçlarını seçerken malzemenize ve özelliklerine uygun ürünleri seçtiğinizde yaptığınız işler çok daha kolay olacaktır. Elektrikli bant ve şerit testereler için uygun yedek uçlar için ürün seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Torna tezgâhları ve benzeri makinelerde kullanılan elmas uçlar sanayi üretimlerinde önemli ekipmanlar içerisinde yer alır. Ürün seçeneklerimiz arasında yer alan elmas uçlar arasından makine ve sisteminize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Kaba işleme, orta ve ince işleme veya genel bitirme gibi amaçlar ile kullanılabilecek uç seçenekleri hem işlenen malzemeye hem de şekline göre değişiklik göstermektedir. Farklı kalınlık ve şekillerdeki uçlar ile makinenize tam uyumlu ucu seçip satın alabilirsiniz. ISO uyumlu olan uçları sizlere sunarak sorunsuz işlem yapabilmeniz garanti edilmektedir.

Torna tezgâhları ile çalışan işletmeler için ihtiyaç duyulabilecek ürün seçenekleri arasında kater çeşitleri de bulunur. Kater denildiğinde akla torna kaleminin torna ucuna sabitlenmesi amacı ile kullanılan aparat akla gelir. Metal gibi sert malzemelerin işlenmesi için kullanılan uçların ve torna kalemlerinin sabitlenmesi için gerekli olan aparatlardır. Dış torna, kesme, delik açma ve benzeri amaçlar ile kullanılan katerlerin her biri farklı özelliklere ve şekle sahiptir. Yapılmak istenilen işe ve makinenin türüne uygun kater seçimi önemlidir. İhtiyacınız olan kater çeşitlerini stoklarımız arasında bulabilirsiniz.

Kalıp elemanları ürünlerimiz küçük ama önemli işleve sahip olan seçenekler arasında yer alır. Enjeksiyon, pres, sac ve benzeri sistemler ile kullanılan kalıplar sanayi üretiminde yoğun şekilde iş yapan sistemlerdir. Bu sistemlerin içerisinde küçük olduğu için önemsiz görülen pek çok farklı bağlantı elemanı ve aksesuar bulunur. Firma olarak farklı makine türlerine uygun kalıp elemanlarını sürekli olarak stoklarımızda bulunduruyoruz. Başta yaylar olmak üzere kalıplarda ihtiyaç duyduğunuz elemanları bizden temin edebilirsiniz.

Matkap uçları seçenekleri farklı malzemeler üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış uçlardır. Metal, ahşap, seramik ya da duvar gibi farklı sertliğe sahip olan malzemeler üzerinde rahat şekilde delme işlemi için bu malzemeye uygun olarak tasarlanmış uçlar kullanılmalıdır. Sağlamlık ve uzun kullanım sunmak için farklı malzemelerden üretilen matkap uçları kalınlıklarına göre de seçeneklere sahiptir. Stoklarımızda her türlü malzeme için uygun ve istenilen kalınlıklarda matkap uçları bulunabilmektedir. Üstelik set halinde matkap ucu temin etmek istediğinizde farklı içeriklerde ürünlerde bulunabilmektedir.

Torna makineleri ile çalışma yapan işletmeler için ihtiyaç duyulabilecek malzemelerden bir tanesi de kılavuz uçlarıdır. Kılavuz uçları vida dişi açmak için kullanılan özel malzemelere verilen addır. Çelik ya da alüminyum gibi sert malzemelerin istenilen şekilde kullanılabilmesi ve vidaların sabitlenmesi için kanallar açmak amacı ile kullanılmaktadır. Kılavuz ürünleri malzemenin iç kısmına diş açmak için kullanılır. Kılavuz ürünleri kullanılmak istenen malzemenin genişliğine göre uygun seçeneklere sahiptir.

Kılavuza benzer olarak diş açmak için kullanılan ve ürün seçeneklerimiz içerisinde yer alan bir diğer yardımcı ürün paftadır. Silindir şeklindeki metal ve benzeri malzemelerin dış kısmında vida dişleri açmak için kullanılan uçlara pafta adı verilir. Torna tezgâhlarında kullanılan ürünlerdendir. Yüksek kalitede işlenmiş olan metaller ile elde edilen pafta çeşitleri ürün seçeneklerimiz içerisinde yer alır. Pafta ürünleri içerisinde takım olarak hazırlanmış açık, yarık veya kapalı pafta çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca hazır şekildeki onlarca tür cıvatayı da yine stoklarımızda bulabilirsiniz.

Torna tezgâhı ve benzeri sistemler ile çalışan işletmelerin ihtiyaç duyacağı ürünler arasında rayba seçenekleri de yer alır. Tezgâh ile yapılan çalışmalarda üzerinde çalışılan metal malzemenin işlenmesi sırasında torna uçlarının türü ve malzemenin türüne göre pürüzler oluşabilir. Oluşan pürüzlerin ortadan kaldırılması ve sorunsuz bir yüzey elde edebilmek için rayba ürünleri kullanılmaktadır. Ürün seçeneklerimiz içerisinde farklı büyüklükte ve türlerde makinelere uygun rayba çeşitleri de bulunmaktadır.

Torna tezgâhlarında kesici amaçla kullanılan torna kalemleri ürün seçeneklerimiz içerisinde yer alır. Talaş kaldırma işlemini yapmak için tasarlanmış olan kalemler seçenek olarak malzemenin türüne ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sanayi üretimlerinde kullanılan malzemelerden bir tanesi de mengene olarak biliniz. Tezgah üzerinde rahat çalışmayı sağlamak için kullanılan mengeneler yapılan işi kolaylaştırmak için gereklidir. Sabitleme yapabilmesi ve gerektiğinde yapıştırma işlemleri için de kullanılabilen mengene türlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Mengene gibi küçük ama önemli ürünler arasında ölçü aletleri de bulunmaktadır. Kumpas olarak bilinen ve milimetrik ölçüm yapan sistemler özellikle hassas ürün tasarımı ve üretimi yapan işletmeler için gereklidir. Mekanik ya da dijital kumpas yani ölçü aleti çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

5,509 total views, 4 views today

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: